DODACIE A PLATOBNÉ PODMIENKY

Vďaka našim službám už nemusíte behať po svoje objednané chlebíčky. Stačí si spraviť objednávku, prípadne telefonicky a dohodnúť detaily objednávky. Stačí ak si objednávku spravíte 24 hodín dopredu a my pre Vás všetko pripravíme.

Objednávky Vám v rámci Púchova doručíme ZADARMO (minimálna cena objednávky 30,00€). V prípade doručenia do jednotlivých rozvozových oblastí si cenu za dopravu viete overiť priamo v pokladni nášho e-shopu. 

Vytvorte si svoju objednávku cez eshop a do poznámky nám prípadne napíšte špecifické požiadavky. Následne Vám od nás príde potvrdzujúci e-mail s cenou objednávky a doručením. V prípade nezrovnalostí Vás budeme kontaktovať aj telefonicky.

DOPRAVA

Radi Vám naše produkty doručíme k Vám domov. Rozvoz realizujeme v 2 časových blokov a to od 8:00 do 12:00 a od 12:00 do 15:00 v pracovné dni. V sobotu je možný len osobný odber vo výrobe.

V nedeľu pracujeme iba počas mimoriadnych sviatkov alebo väčšej akcie na catering.

V prípade potreby si viete naše produkty vyzdvihnúť priamo u nás vo výrobe na Royovej ulici 1905/7a,(vedľa Kozmetika Eva ) v čase od 8:00 – 15:00.

ZADARMO

Pri nákupe nad 30 € v rámci celého Púchova.

Rozvozné tarify

Konkrétne miesto doručenia a cenu si viete overiť v pokladni.

PLATBA

Náš e-shop ponúka zatiaľ len jednu platobnú metódu a to v hotovosti pri doručení tovaru. V prípade potreby využite naše obchodné podmienky.

Balné si účtujeme 5,00 % z celkového medzisúčtu Vášho nákupu.

Platba možná len v hotovosti

Pri preberaní tovaru